Utstillere - Stavanger - 2019

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Annes Intiutive Life Coaching Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri annekarin.lyyshaug@gmail.com tarotnorge.net 60
Aura-Visjon Aura-chakrabilder med full tolking gretly@online.no Aura-visjon.no 59
Arego Helseprodukter Helseprodukter sonjab@online.no   68
Bjørk Studio Bærekraftige klær for yoga, meditasjon og fritid. nina@bjorkstudio.no bjorkstudio.no 24
Dragonwood Varesalg dragonwood@live.no dragonwood.no 37-38-39-40
Dr. Choice Varesalg post@drchoice.no drchoice.no 29
Espen Lund Healing elu56@outlook.com healer-espenlund.com 33
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller, stein og gaver frelar@ostfoldfk.no   1-4
Good Heart People Organisasjon kvassen@online.no Lakotatrail.com 5-6
Idar Udal Bøker idar_udal@yahoo.no uk.theknowledgebook.net 10
Inghild Vea Klungtvedt Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst
inghildvea@hotmail.com .inghildvea.com 72
Janne Viktil Samisk helbreder, medium janne58viktil@gmail.com   30
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk JohnCalmar.dk 41
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com kevinfroystad.com 62
Kari Helena Skogseid Stemmefrigjøring, meditasjon, drømmetolkning, healing, homeopati, blomsteressenser. Behandling, åpne kvelder og kurs. info@fristemme.no stemme-og-stillhet.no 69
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   30
Knut Arvid Johnsen Astrologi nesnhoj@outlook.com   32
Linn Kleppa
Åndelig Veiledning
Engle- tarotkort
post@linnkleppa.no linnkleppa.no 64
Mannatech og Biofoton Helseprodukter kariboe57@gmail.com   66
Manumu bokhandel Bøker media@primstaven.net manumu.no 17-18
Normassasje Massasje og utdanning post@birgittatun.no normassasje.no 46
Phil Phillips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com philphillips.no 73
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no propolife.no 44
Risør Steinsenter Krystaller post@norsk-steinsenter.no norsk-steinsenter.no 7-8-9
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no   12
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no sirius-skole.no 45
Solstråler Barnhjem i India sigrun@solstraaler.no www.solstraaler.no 54
Sophia Lea Astro-coaching og selvutvikling s.lea@online.no sophialea.no 53
Soulme Salg av norske orakelkort Post@soulume.no www.kortperler.no 52
Sunn helse og velvære Naturlige helse- og velværeprodukter, Aloe vera juice og kosttilskudd ritahinna@gmail.com foreversport.no 21
Sjeleverden Healing - veiiledning - sjamanisme ninna@evidens.no sjelensverden.no  
UFO Rogaland Opplysningsorganisasjon sven.kare.helland@lyse.net   43
Urtegod Varesalg lindy@urtegod.no urtegod.no 47
Vivitex Helse Sør-Vest Helseprodukter elisebeth.bjorlo@hotmail.com nexushelse.no  

Utstillingsområdet og moduloversikt

Praktiske opplysninger for utstillere