Utstillere - Oslo - 2019

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Annes intiutive Life Coaching Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri annekarin.lyyshaug@gmail.com tarotnorge.net 71
Arego Helseprodukter Helseprodukter sonjab@online.no   68
Aura-Visjon Aura-chakrabilder med full tolking gretly@online.no Aura-visjon.no 46
Biofoton - Norge Varesalg wenche@mediumwenche.no

www.wenchekarlsen.no

www.biofotonnorge.no

72
Chriss Iren Grendstadbakk Klarsynt medium chriss@krystallen.net krystallen.net 91
Dragonwood Varesalg dragonwood@live.no dragonwood.no 55-56-57-58
Eva Fjeldstad "Takk for maten" - Bøker, kurs m.m. efjel@online.no takkformaten.biz 23
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller, stein og gaver frelar@ostfoldfk.no   25-26-37-38
High Five Star Varesalg hi5star.as@gmail.com   45-47
Idar Udal Bøker idar_udal@yahoo.no uk.theknowledgebook.net 16
Intuisjonskolen Undervisning info@intuisjonsskolen.no intuisjonsskolen.no 27
Janne Viktil Samisk helbreder, medium janne58viktil@gmail.com   70
Jung Shim Healing norway@jungshim.org jungshim.no 89
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   75
Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no karmahoroskop.no 74
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com kevinfroystad.com 99
Natalia Vigrestad Henna-tatovering vigrestadbu@yahoo.no   73
Monica T. Løvås Spådom - healing healingmonica2106@gmail.com   105
Paulina Gonzalez Spådom, renser blokkeringer og aurarensning rosana.millon@hotmail.com   54
Phil Phillips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com philphillips.no 92
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no propolife.no 59
Risør Steinsenter Krystaller post@norsk-steinsenter.no norsk-steinsenter.no 39-40-41-42
Samin Madsen Håndlesning samin@samin.no samin.no 76
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no   84
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no sirius-skole.no 60
Sophia Lea Astro-coaching og selvutvikling s.lea@online.no sophialea.no 21
Sunn helse og velvære Naturlige helse- og velværeprodukter, Aloe vera juice og kosttilskudd ritahinna@gmail.com foreversport.no 48
Zinzino Varesalg magnus@teamzinzino.no zinzino 94
Universal Health Mental og fysisk trening og veiledning christianeeg15@gmail.com    

Utstillingsområdet og moduloversikt

Praktiske opplysninger for utstillere