Alternativmessen
       
 

 

 

Utstillere - Bergen - 2020

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
 

HELSE - BEHANDLING - TERAPI

Ametysten - Stedet for vekst i sentrum Senter for naturmedisin & helhetlig behandling.
Terapi, behandling, kurs, utdannelser, åpne kvelder og klasser
renate@ametysten.no ametysten.no 95-96-97
Arego Helseprodukter Helseprodukter sonjab@online.no   65
Bergen Helhetsklinikk Behandling, psykoterapi, kurs hei@bergenhelhetsklinikk.no bergenhelhetsklinikk.no 103-109
Biomedisinsk Helse Helhetsmedisin - Biologisk medisin info@bmhelse.no bmhelse.no 11-12
ClickHeat Helseprodukter euadmin@clickheat.eu clickheat.eu 24-25
Cosmopharma Varesalg anettmilion@gmail.com no.cosmopharmas.com 118
Dr. Choice Varesalg post@drchoice.no drchoice.no 71
Essante Organics Varesalg solveig.b.sakvitne@gmail.com essanteorganics.com 116-117
Forbundet Tenner og Helse Forening post2@tenneroghelse.no Web-side 61
Helskjelda Økologiske naturprodukt irene@helsekjelda.no helsekjelda.no 18
HomCare Nordic Biologiske rengjørings produkter.
Hud- og hårprodukter
post@homecare.no homcare.no 22
IKYA Bergen   veronica.solas@ikya.org   66
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com kevinfroystad.com 79
Konkylien - et sted for livsglede! Bevisstgjøring på egen kraft. Bøker, kurs og konsultasjoner. Latteryoga. dyvikherdis@yahoo.no herdis.info 37
Laura Louise Angelsen Helseprodukter mee.chanar@hotmail.com webside 35
Mindful-Living Kurs i mindfulness, Meditasjon, Yoga og MediYoga mindful@online.no
52
Rakara muskelterapi Muskelterapi - Kraniosakralterapi - Lymfedrenasje - Øreakupunktur randi@rakara.no rakara.no 27
Rainbow Reiki Behandling am-ersta@online.no rainbowreiki.no 81-82-84-85
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no propolife.no 21
Quantum Qi Energy Europe  Helseprodukter info@quantum-protection.com quantum-protection.com 115
Sahaja Yoga Yoga Lkgu108@gmail.com   98
Salhus Alternative Senter Alternativ medisin, behandling og butikk joru-t@online.no krystalldragen.no 46
Soulhealers Norway Soulhealing - transformasjon av helse fysisk, psykisk, forhold, økonomi og alle aspekt av livet. Skaperens vitenskap - Tao Science Soulhealersnorway@gmail.com http://sunnogfrisk-helseklinikk.com 43
Sunn helse og velvære Forever Living Products - Aloe vera ritahinna@gmail.com foreversport.no 17
Tove Riise Grastveit Biopat - naturterapeut trg@kostendring.no kostendring.no 47
Urtegod Varesalg lindy@urtegod.no urtegod.no 44
Velværekonsulenten Mannatech og Biofoton og Hemp Smart (cbd-olje). kariboe57@gmail.com   50
Vivitex Helse Helseprodukter elisebeth.bjorlo@hotmail.com nexushelse.no 5
Vollara Norge Vannresning erik@vollara.no vollara.no 74
VortexPower Vannrensning post@eisenkraut.no eisenkraut.no 51

HEALING

Elisabeth Stormark Healing elisabeth.stormark@hotmail.com healingelisabeth.com 45
Espen Lund Healing elu56@outlook.com healer-espenlund.com 39
Hjertekapital Healing - Pust - Meditasjon grethe.aspenes@gmail.com   7
Janne Viktil Samisk helbreder, medium janne58viktil@gmail.com   29
Gine Susann Staulen Reading - healing - kontakt med den andre siden Gine_susanns@hotmail.com spådommen.com 34
Gretha Dimmen Spirituell veileder og healer gretha.dimmen@gmail.com grethadimmen.com 56-57
Magnhild Almelid Healing malmelid1@online.no   102
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi - Kanalisering - Healing naomisolvivi@gmail.com naomisol.no 55
Norveg Unity - Runi Healing - Reading berner@gholding.no norvegunity.no 32
Reidun Haavik Healing, energi massasje og personlige sjelebilder reik@live.no reiduns-studio-joy.com 42
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no   59
Øystein Osland Healing cecilie@utne.nu   10

SPÅDOM - KLARSYN - INTUISJON

Annes intiutive Life Coaching Intuitiv veiledning. Tarot. Numerologisk analyse. Hellig geometri annekarin.lyyshaug@gmail.com tarotnorge.net 60
Bjørg Søreide Spådom, Tarot bjorgfransisca@gmail.com   23
Chriss Iren Grendstadbakk Klarsynt medium chriss@krystallen.net krystallen.net 72
Gine Susann Staulen Reading - healing - kontakt med den andre siden Gine_susanns@hotmail.com spådommen.com 34
Iren Naustdal Klarsynt medium, livsveileder og healer irennaustdal@gmail.com   9
Janne Viktil Samisk helbreder, medium janne58viktil@gmail.com   29
Karita F Klarsynt Medium. annbritflo@gmail.no   31
Kenny Corris Clairvoyance kennycorris@hotmail.com kennycorris.net 6
Linn Kleppa Veiledning- tarot-kort post@linnkleppa.no linnkleppa.no 53
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi - Kanalisering - Healing naomisolvivi@gmail.com naomisol.no 55
Paulina Gonzalez Spådom, renser blokkeringer og aurarensning rosana.millon@hotmail.com   41
Peer Kim Boeriis Clairvoyance caluna@caluna.dk caluna.dk 54
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com philphillips.no 62
Reidun Haavik Healing, energi massasje og personlige sjelebilder reik@live.no reiduns-studio-joy.com 10
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no   59

AURA-ANALYSE

Aura-Visjon Aura-chakrabilder med full tolking gretly@online.no Aura-visjon.no 28
Godrun Boost Aurlesning info@johncalmar.dk JohnCalmar.dk 33
HÅND-ANALYSE
Maria Haugland Håndanalyse mariasbh@hotmail.com   101
Kundan Rockstad Håndanalyse kundan@palmreading.no www.palmreading.no 35
Samin Madsen Håndanalyse samin@samin.no samin.no 15

ASTROLOGI

Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no karmahoroskop.no 30
Knut Arvid Johnsen Astrologi nesnhoj@outlook.com   36
Sophia Lea Astro-coaching og selvutvikling s.lea@online.no sophialea.no 16
KRYSTALLER OG STEIN
Moore Håndlagde smykker post@moore.no moore.no 14
Steinmannen Krystaller, stein og gaver frelar@ostfoldfk.no   1-2-3-4
Risør Steinsenter Krystaller post@norsk-steinsenter.no norsk-steinsenter.no 63-64-68-69
Tove Kjennerud Krystaller, drømmefangere og smykker tove.kjennerud@gmail.com   8
VARESALG
Bella Italia Italiensk ost, skinke, salami og oliven bellaitalia915@yahoo.com   73
Bjørk Studio Bærekraftige klær for yoga, meditasjon og fritid. nina@bjorkstudio.no bjorkstudio.no 19
Dragonwood Varesalg dragonwood@live.no dragonwood.no 91-92-93-94
Gavebutikken India Varesalg pratiti@live.no indre-rikdom.com 42
Indisk Emporium Vearesalg indisk.emporium@yahoo.com indiske.com 82-83
naturGODT Varesalg dblsqr@protonmail.com   40-41
Orakelkort Salg av norske orakelkort Post@soulume.no www.kortperler.no 89
KUNST
Naysha Sonét Malerier Naysha_art@hotmail.com Facebook 114
BØKER - MAGASIN - VIDEO
Idar Udal Bøker idar_udal@yahoo.no uk.theknowledgebook.net 86
Manumu bokhandel Boksalg media@primstaven.net manumu.no 90
Henning Jon Grini Boksalg hjgrini@gmail.com inspirasjonogideer.no/ 89
Størker Svensen Boksalg   Solens forlag 100
TRO OG LIVSSYN
Areopagos Livssyn; samtale, forbønn, velsignelse. Greta.Gramstad@kirkens-sos.no areopagos.no 76-77-78
Gatekirken Trossamfunn oyhegg@hotmail.no   20
Norsk spiritualist forening Bergen.
Forening lindaandresen82@hotmail.com spiritualist.no 67
Share International Norge Informasjon - undervisning share.norge@gmail.com shareno.net 38
ORGANISASJONER
NOAH - For dyrs rettigheter Dyrevern bergen@dyrsrettigheter.no dyrsrettigheter.no 87
SKOLE - UTDANNELSER
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no sirius-skole.no 25-26

Utstillingsområdet og moduloversikt

Praktiske opplysninger for utstillere