Utstillere - Bergen - 2019

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Ametysten - Stedet for vekst i sentrum Senter for naturmedisin & helhetlig behandling.
Terapi, behandling, kurs, utdannelser, åpne kvelder og klasser
renate@ametysten.no ametysten.no 113-115
Andre Noah   belovingness@gmail.com andre-noah.com 94
Anja’s Hud & Fotterapiklinikk Behandling anjajosefsen@yahoo.dk rainrain.no/rainsoulseedenergy 95
Annes intiutive Life Coaching Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri annekarin.lyyshaug@gmail.com tarotnorge.net 60
Areopagos Livssyn; samtale, forbønn, velsignelse. Greta.Gramstad@kirkens-sos.no areopagos.no 76-78
Aura-Visjon Aura-chakrabilder med full tolking gretly@online.no Aura-visjon.no 29
Bergen Helhetsklinikk Behandling, psykoterapi, kurs hei@bergenhelhetsklinikk.no bergenhelhetsklinikk.no 24
Bergen Hyponse Behandling bergenhypnose@gmail.com bergenhypnose.no 90
Bergen Stressmestringssenter NLP Coaching og behandling lelin-a@online.no bergenstressmestringssenter.no 97
Biomedisinsk Helse Helhetsmedisin - Biologisk medisin info@bmhelse.no bmhelse.no 11-12
Birgittatun Kurssted og massasje utdannelser post@birgittatun.no birgittatun.no 39
Bjørg Fransisca Søreide Klarsynt tarotleser bjorgfransisca@yahoo.no   23
Bjørk Studio Bærekraftige klær for yoga, meditasjon og fritid. nina@bjorkstudio.no bjorkstudio.no 19
Bokklubben Energica Boksalg og varer inger.moen@cappelendamm.no energica.no 55-59
Chriss Iren Grendstadbakk Klarsynt medium chriss@krystallen.net krystallen.net 61
Christian Paaske Bøker paaske@online.no christianpaaske.no 10
Cosmopharma Varesalg anettmilion@gmail.com no.cosmopharmas.com 101
DINSONE - Hege Øvrebø Soneterapi ifh@ifh.no   5
Dragonwood Varesalg dragonwood@live.no dragonwood.no 116-120
Dr. Choice Varesalg post@drchoice.no drchoice.no 102
Eciwo - Ellen Staff Soneterapi ifh@ifh.no   5
Eva Fjeldstad "Takk for maten" - Bøker, kurs m.m. efjel@online.no takkformaten.biz 65
Ewelyns Me Time Identitetsorientert Psykotraumeteori og -terapi post@ewelynsmetime.no ewelynsmetime.no 53
Folkets strålevern Forening   folkets-stralevern.no 86
Forbundet Tenner og Helse Forening post2@tenneroghelse.no Web-side 72-73
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller frelar@ostfoldfk.no 1-4
Gatekirken Trossamfunn oyhegg@hotmail.no   37
Glitrande Holistisk - Alternativt Helsetilbod ls@lajlastorli.no lajlastorli.no 104
Good Heart People Humanitær hjelpeorganisasjon
Salg av indianske varer
kvassen@online.no Bravehorse.org
13-14
Gunalight Lysenergi tom@gunalight.no gunalight.no 70-71
Gøy med hund Trening og alternativ helse for hund goymedhund@gmail.com goymedhund.com 43
Henning Hai Lee Yang Spådom yangz@yangz.com yangz.com 17
Hege Haaland Astrologi hegehaa@online.no   22
Healer Espen Lund Healing elu56@outlook.com healer-espenlund.com 35
Healing med Angelosmetoden Healing grethe.aspenes@gmail.com   7
Helhetlig Helse Bergen Behandling kontakt@taohelhetsterapi.no taohelhetsterapi.no 27-28
Helsekjelda Økologiske naturprodukt irene@helsekjelda.no helsekjelda.no 18
Henning Jon Grini Bøker, Gratis - DVD'er - Neale Donald Walsch hjgrini@gmail.com   92
Holistisk Forbund Tro og lissyn sekretaer@holisme.no holistisk-forbund.no 106
Håndverk og smykkedesign Varesalg wainimo@gmail.com   103
Idar Udal Bøker   uk.theknowledgebook.net 15
Inghild Vea Klungtvedt

Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst

inghildvea@hotmail.com .inghildvea.com 41
IoPT Bergen - Bianca Rønsen Identitetsorientert psykotraumeteori og -terapi kontakt@iopt-bergen.no iopt-bergen.no 50
Iren Naustdal Klarsynt medium, livsveileder og healer. irennaustdal@gmail.com   6
Janne Helen Heimark Healer, klarsynt, salg av bilder januar70@gmail.com   108
Janne Viktil Samisk helbreder, medium janne58viktil@gmail.com   30
Janne Øksnes Spådom janne_maria@hotmail.com   33
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk JohnCalmar.dk 34
Kari Helena Skogseid Stemmefrigjøring, meditasjon, drømmetolkning, healing, homeopati, blomsteressenser. Behandling, åpne kvelder og kurs. info@fristemme.no stemme-og-stillhet.no 75
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   32
Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no karmahoroskop.no 31
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com kevinfroystad.com 79
Kjerstin Irene Hauge Healer - Klarsyn - Kunst kjerstin_irene@hotmail.com   38
Lena Guttormsen Naturgodteri le_gutt@hotmail.com   47-48
Linda Sætveit Behandling - Øreakupunktur lsaetveit@yahoo.com   45
Livsglød Sorgarbeid og emosjonell yoga hilderenate@hotmail.com   112
Mannatech og Biofoton Helseprodukter kariboe57@gmail.com   107
Manumu bokhandel Bøker media@primstaven.net manumu.no 80-82
Medium Magasin leif@mediumforlag.no mittmedium.no 49
Natur Kryddor Varesalg le_gutt@hotmail.com   98-99
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi - Kanalisering - Healing naomisolvivi@gmail.com naomisol.no 40
naturGODT Varesalg info@dblsqr.com   84-85
New Paradigm Films Videosalg terje@toftenes.no newparadigm.no 93
NOAH - For dyrs rettigheter Dyrevern moa@dyrsrettigheter.no dyrsrettigheter.no 91
Normassasje Massasje og utdanning post@birgittatun.no normassasje.no 39

NSF - Norsk spirituell forening Bergen

Forening birtherom@outlook.com spiritualist.no 66
Palli & Johanna Aura-foto johanna.brahe@hotmail.com silverek.se 105
Palmreading.no - Kundan Rockstad Håndanalyse kundan@palmreading.no palmreading.no 46
Paraiso da Vida Retreat & Community - Amazonas Brazil Community info@paraisodavida.com paraisodavida.com 74
Paulina Gonzales Spådom, renser blokkeringer og aurarensning rosana.millon@hotmail.com   42
Pauls Healingkrystaller Healing - Coaching - Auralesing-Krystaller pabuskum@bbnett.no

auraogstein.no

36
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com philphillips.no 62
Qi Balans Behandling hege80@icloud.com qibalanse.no 27-28
Rakara muskelterapi Muskelterapi - Kraniosakralterapi - Lymfedrenasje - Øreakupunktur randi@rakara.no rakara.no 25
Reidun Haavik Healing, Detox massasje og personlige sjelebilder reik@live.no Facebook 20
Ren nytelse – Kjærlighet & Solskinn på glass

Bergens nye spise- og take out sted.
Ren, økologisk, kortreist mat, smikkfull av smak og næring.

katrine@rennytelse.no rennytelse.no 51-52
Risør Steinsenter Krystaller post@norsk-steinsenter.no norsk-steinsenter.no 63-69
Roots & Culture Varesalg - behandling kontakt@rootsandculture.no rootsandculture.no 87-89
Sahaja Yoga Undervisning Lkgu108@gmail.com   96
Salhus Alternative Senter Varesalg - Naturmedisin joru-t@online.no alternativen.webs.com 111
Samin Madsen Håndlesning samin@samin.no samin.no 8
Share International Norge Informasjon - undervisning share.norge@gmail.com shareno.net 21
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no 54
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no sirius-skole.no 26
Sophia Lea Astro-coaching og selvutvikling s.lea@online.no sophialea.no 9
StoppSmartmålerne Forening   stoppsmartmaalerne.no 86
Sunn helse og velvære Naturlige helse- og velværeprodukter, Aloe vera juice og kosttilskudd ritahinna@gmail.com foreversport.no 16
Universal Health Mental og fysisk trening og veiledning christianeeg15@gmail.com    
Terje Wulfsberg Klimamodifikasjon terje.wulfsberg@gmail.com klimaendringer.info 43
Thore Helland Healing thore.helland@gmail.com    
Urtegod Varesalg lindy@urtegod.no urtegod.no 44
Vossa Bia Naturprodukt renate@vossabia.no vossabia.no 109
Åndelig utvikling og sjelelig vekst Healing og -sound healing via blokkfløyte. Salg av bilder. Spirituell veiledning. elisabeth.stormark@hotmail.com healingelisabeth.com 67

Utstillingsområdet og moduloversikt

Praktiske opplysninger for utstillere