Utstillere - Bergen - 2019

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Ametysten - Stedet for vekst i sentrum Senter for naturmedisin & helhetlig behandling.
Terapi, behandling, kurs, utdannelser, åpne kvelder og klasser
renate@ametysten.no www.ametysten.no 113-115
Annes intiutive Life Coaching Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri annekarin.lyyshaug@gmail.com tarotnorge.net 60
Areopagos Livssyn; samtale, forbønn, velsignelse. Greta.Gramstad@kirkens-sos.no www.areopagos.no 76-78
Aura-Visjon Aura-chakrabilder med full tolking gretly@online.no Aura-visjon.no 29
Bergen Helhetsklinikk Behandling hei@bergenhelhetsklinikk.no www.bergenhelhetsklinikk.no 24
Birgittatun Kurssted og massasje utdannelser post@birgittatun.no www.birgittatun.no 24-25
Bjørg Fransisca Søreide Klarsynt tarotleser bjorgfransisca@yahoo.no   23
Bjørk Studio Bærekraftige klær for yoga, meditasjon og fritid. nina@bjorkstudio.no www.bjorkstudio.no 19
Bokklubben Energica Boksalg og varer inger.moen@cappelendamm.no www.energica.no 55-59
Chriss Iren Grendstadbakk Klarsynt medium chriss@krystallen.net www.krystallen.net 61
Christian Paaske Bøker paaske@online.no www.christianpaaske.no 43
DINSONE - Hege Øvrebø Soneterapi ifh@ifh.no   5
Dragonwood Varesalg dragonwood@live.no www.dragonwood.no 116-1120
Eciwo - Ellen Staff Soneterapi ifh@ifh.no   5
Ewelyns Me Time Identitetsorientert Psykotraumeteori og -terapi post@ewelynsmetime.no www.ewelynsmetime.no 53
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller frelar@ostfoldfk.no 1-4
Gatekirken Trossamfunn oyhegg@hotmail.no   37
Good Heart People Humanitær hjelpeorganisasjon
Salg av indianske varer
kvassen@online.no www.Bravehorse.org
13-14
Gunalight Lysenergi tom@gunalight.no www.gunalight.no 70-71
Gøy med hund Trening og alternativ helse for hund goymedhund@gmail.com www.goymedhund.com 43
Healer Espen Lund Healing elu56@outlook.com www.healer-espenlund.com 35
Helhetlig Helse Bergen Behandling kontakt@taohelhetsterapi.no www.taohelhetsterapi.no 27-28
Helsekjelda Økologiske naturprodukt irene@helsekjelda.no www.helsekjelda.no 18
Inghild Vea Klungtvedt

Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst

inghildvea@hotmail.com www.inghildvea.com 41
IoPT Bergen - Bianca Rønsen Identitetsorientert psykotraumeteori og -terapi kontakt@iopt-bergen.no www.iopt-bergen.no 50
Janne Viktil Samisk helbreder, medium janne58viktil@gmail.com   30
Janne Øksnes Spådom janne_maria@hotmail.com   33
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk www.JohnCalmar.dk 34
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   32
Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no www.karmahoroskop.no 31
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com www.kevinfroystad.com 79
Kjerstin Irene Hauge Healer - Klarsyn - Kunst kjerstin_irene@hotmail.com   38
Lena Guttormsen Naturgodteri le_gutt@hotmail.com   47-48
Linda Sætveit Behandling - Øreakupunktur lsaetveit@yahoo.com   45
Manumu bokhandel Bøker media@primstaven.net www.manumu.no 80-82
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi - Kanalisering - Healing naomisolvivi@gmail.com www.naomisol.no 40
naturGODT Varesalg info@dblsqr.com   80-81
New Paradigm Films Videosalg terje@toftenes.no newparadigm.no 93
Normassasje Massasje og utdanning post@birgittatun.no www.normassasje.no 39

NSF - Norsk spirituell forening Bergen

Forening birtherom@outlook.com www.spiritualist.no 66
Palli & Johanna Aura-foto johanna.brahe@hotmail.com www.silverek.se 106
Palmreading.no Håndanalyse kundan@palmreading.no www.palmreading.no 46
Paraiso da Vida Retreat & Community - Amazonas Brazil Community info@paraisodavida.com www.paraisodavida.com 74
Paulina Gonzales Spådom, renser blokkeringer og aurarensning rosana.millon@hotmail.com   42
Pauls Healingkrystaller Healing - Coaching - Auralesing-Krystaller pabuskum@bbnett.no

auraogstein.no

36
Per Henrik Gullfoss Tidsskrift, bøker m.m. gullfoss@hadeland-energi.net www.gullfoss.no 15
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com www.philphillips.no 62
Rakara muskelterapi Muskelterapi - Kraniosakralterapi - Lymfedrenasje - Øreakupunktur randi@rakara.no www.rakara.no 25
Reidun Haavik Healing, Detox massasje og personlige sjelebilder reik@live.no Facebook 20
Risør Steinsenter Krystaller post@norsk-steinsenter.no www.norsk-steinsenter.no 63-69
Samin Madsen Håndlesning samin@samin.no www.samin.no 8
Share International Norge Informasjon - undervisning share.norge@gmail.com shareno.net 21
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no 54
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no www.sirius-skole.no 26
Sophia Lea Astro-coaching og selvutvikling s.lea@online.no www.sophialea.no 9
Sunn helse og velvære Naturlige helse- og velværeprodukter, Aloe vera juice og kosttilskudd ritahinna@gmail.com www.foreversport.no 23
Terje Wulfsberg Klimamodifikasjon terje.wulfsberg@gmail.com www.klimaendringer.info 43
Urtegod Varesalg lindy@urtegod.no www.urtegod.no 44
Vossa Bia Naturprodukt renate@vossabia.no vossabia.no 110
Åndelig utvikling og sjelelig vekst Healing og -sound healing via blokkfløyte. Salg av bilder. Spirituell veiledning. elisabeth.stormark@hotmail.com www.healingelisabeth.com 67

Utstillingsområdet og moduloversikt

Praktiske opplysninger for utstillere