Praktiske opplysninger for utstillere

 

Utstillere 2016 - Utstillerlisten for 2017 oppdateres 1. august 2017

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Alternativet Undervisning mette@alternativet.no www.alternativet.no 30-32
Anne Lyshaug Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri lysann@online.no tarotnorge.net 84
Annette Laurenze Sunde Kunst post@annart.no www.annart.no 44-46
Aura-Visjon MED TFT Aura-foto med tolking gretly@online.no aura-visjon.no 20
Birgittatun Kurssted og massasje utdannelser post@birgittatun.no www.birgittatun.no 24-25
Bjørg Søreide Spådom - Tarot bjorgfransisca@yahoo.no   40
Blomstre Coaching & Terapi Coaching - EFT - Hypnoterapi post@blomstre.no www.blomstre.no 55
Caluna Forlag - Feng Shui - Håndlesning caluna@caluna.dk www.caluna.dk 56-57
Chriss Iren Grendstadbakk Klarsyn, reading, regresjon, healing chriss@krystallen.net www.krystallen.net 72
Den norske kirke Tro og livssyn silje@kirkeligdialogsenter.no www.kirken.stavanger.no 82
Devi Design Klær premdevigrytten@yahoo.no   4
Edle Smykker Salg edsivert@online.no www.edlesmykker.com 76
Energy Link - Anne Eriksen Livs Coach, Drømmebygging annes-nye@live.no www.lifeinspiration.no 64
Enhjøringen Krystaller - stein - gaver lissinil@online.no www.enhjorning.no 27
Falun Gong Selvutvikling k-veseth@online.no www.falungong.no 71
Forever Living Aloe vera helseprodukter monica.christophersen@hotmail.com www.myaloevera.no/forevermonica 26
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller frelar@ostfoldfk.no   1-3
Good Heart People Humanitær hjelpeorganisasjon
Salg av indianske varer
kvassen@online.no www.Bravehorse.org
www.Lakotatrail.no
5
Gudrun Boost METAsundhed - Deep PEAT - TFT - Heal Your Life® info@gudrunboost.dk www.gudrunboost.dk 69
Happy Hands & Feet Kurs og Velvære Senter Behandling glfro1940@gmail.com   47-48
Henjoy Henna tatoveringer vigrestadbu@yahoo.no 8
HeartEnigma Reading Healing Pleiadian Lightwork Selvutvikling sivhelen@heartenigma.no www.dolphinstarnorway.no 50
Helseblomstring Healing, EFT, Tankefrekvensbehandling Helseblomstring@outlook.com   41
Henning Hai Lee Yang Spådom yangz@yangz.com www.magiccircle.no 66
Holstisk Forbund Livssyn sekretaer@holisme.no holistisk-forbund.no 81
IMI Kirken Trossamfunn hanne.therese@imikirken.no www.imikirken.no 43
Ingbjørgs Pusterom Mindfulness ingbjorgspusterom@jkn.no www.ingbjorgspusterom.no 68
Ingers Healing Healing inger64@live.no   77
Inghild Vea Klungtvedt

Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst

inghildvea@hotmail.com www.inghildvea.com 34
Iren Naustdal Klarsynt medium, livsveileder og healer. irennaustdal@gmail.com   51
Isabelle Sanne Hjerterik Numerologi - Vibrasjonsløft isabelle@hjerterik.com www.hjerterik.com 75
Janne Øksnes Spådom janne_maria@hotmail.com   83
Jeunesse - Hud og balanseringsprodukter Hudpleie hilde.johansen@lyse.net www.hildes.jeunesseglobal.com 65
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk www.JohnCalmar.dk 70
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   22
Kenny Corris Medium, clairvoyance, Reading kennycorris@hotmail.com www.kennycorris.net 67
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com www.kevinfroystad.com 28
Livs-glede.no Healing - TFT - Coaching oddbjorglovra@hotmail.com livs-glede.no 42
Lundborgklinikken Stavanger Terapi og behandling liila79@hotmail.com lundborgklinikken.no 87-88
Magordrum Shamantrommer Tschrek85@gmail.com Magordrum.com 62
Manumu bokhandel Boksalg post@manumu.no www.manumu.no 59-60
Marias Hårklinikk Norge Hodebunnsbehandling og Frisør post@mariasharklinikk.no www.mariasharklinikk.no 12
Marte Andersen Jacobsen Sexolog post@sexolog-maj.com sexolog-maj.com/ 35
Mette Høyland Klarsyn – spådom healermette@live.no www.healermette.dinstudio.no 63
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi post@naomisol.no www.naomisol.no 23
Nina Torp Medium - Healer info@ninatorp.no www.ninatorp.no 85
New Paradigm Films Undervisning - film m.m. terje@toftenes.no newparadigmfilms 58
Normassasje Utdanning post@birgittatun.no www.normassasje.no 24-25
Norsk Eterisk Forbund Organisasjon post@siwi.no www.norsketeriskforbund.no/ 74

Norsk Spiritualist Forening

Forening nsfstavanger@hotmail.com www.spiritualist.no 17-18
Norsk Steinsenter Varesalg post@norsk-steinsenter.no www.norsk-steinsenter.no 10
Oriflame Helseprodukter livreidun5@hotmail.com   9
Per Henrik Gullfoss Tarot -astrologi - tidsskrift gullfoss@hadeland-energi.net www.gullfoss.no 39
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com www.philphillips.no 86
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no www.propolife.no 21
Ragnhild Wenes Varesalg, smykker m.m. rwenes@hotmail.com www.vinternatt-da.no 53-54
Ramayana - Norway Varesag ramayana.norge@gmail.com www.ramayananorway.com 36-37
Reidun Haavik Healing, Detox massasje og personlige sjelebilder reik@live.no www.reiduns-studio-joy.com 52
Samin Madsen Håndanalyse samin@samin.no www.samin.no 61
Share Norge Spiritualitet annem.kvernevik@gmail.com www.shareno.net 49
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no 19
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no www.sirius-skole.no 16
Siwisenteret Terapisenter - utdannelser post@siwi.no www.siwi.no 74
Skjebnehjulet - Tone Wenes Klarsynt - medium - healer tonereklev@hotmail.com Facebook 53-54
Sola Helsefarm Terapi og kurslokaler post@solahelsefarm.com www.solahelsefarm.com 79-80
Solstråler Humanitær orginasjon sigrun@solstraaler.no www.solstraaler.no 7
Sophia Lea Astro-coaching og Mindfulness. s.lea@online.no www.sophialea.no 15
Stavanger Soneterapi Behandling mail@stavanger-soneterapi.no www.stavanger-soneterapi.no 13-14
Stangelands Urteprodukter Varesalg ts007@online.no www.stangelandurteprodukter.no 73
Studio Figura Stavanger Behandling studiofigura.stavanger@gmail.com   29
Torkil Kjelstrup Håndlesning torkil@hand-analyse www.hand-analyse.no/ 78
UFO Rogaland Forening - Ufologi sven.kare.helland@lyse.net www.ufo.no 6
Ultimate Body Applicator Hud og helse evjen84@hotmail.com   33
Vann-Gården Vannrensing post@vanngarden.no www.vanngarden.no 11

Utstillingsområdet & moduloversikt