Utstillere 2018

 

Praktiske opplysninger for utstillere

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Akademiet Helbredi Skole - Kurs helbredi@gmail.com www.helbredi.com 65
Annette Laurenze Sunde Orakelkort post@kortperler.no www.kortperler.no 76
Annes intiutive Life Coaching Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri lysann@online.no tarotnorge.net 29
Biofoton Stavanger Helseprodukter alise@smartfarm.no   73
Birgittatun Kurssted og massasje utdannelser post@birgittatun.no www.birgittatun.no 24-25
Bjørg Fransisca Søreide Klarsynt tarotleser bjorgfransisca@yahoo.no   40
Bjørk Studio Design og klær nina@bjorkstudio.no www.bjorkstudio.no 32
Bowen Akademiet Behandling og terapi vibekebrems@gmail.com www.bowen-akademiet.no 20
Daniela Abecasis Eriksen Behandling og terapi danieer@online.no ?www.laugh-for-life.com 17
Christian Paaske Bøker paaske@online.no www.christianpaaske.no 38
Conscious Stavanger Yoga - Dans - Bevegelse -Meditatasjo - Detox jacek.orasinski@gmail.com www.consciousstavanger.no 64
Den norske kirke Tro og livssyn kd888@kirken.no www.kirken.no 81
Eckankar Livssyn auho@hotmail.com www.eckankar.no/ 69
Enhjørningen Krystaller - stein - gaver lissinil@online.no www.enhjorning.no 27
Falun Gong Selvutvikling k-veseth@online.no www.falungong.no 71
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller frelar@ostfoldfk.no   1-3
Good Heart People Humanitær hjelpeorganisasjon
Salg av indianske varer
kvassen@online.no www.Bravehorse.org
www.Lakotatrail.no
59-60
Healer Espen Lund Healing elu56@outlook.com www.healer-espenlund.com 78
Helseblomstring Healing, EFT, Tankefrekvensbehandling Helseblomstring@outlook.com   13
Herlaug Johansen Massasje herlaug.johansen@hotmail.com   82
Henning Hai Lee Yang Spådom yangz@yangz.com www.magiccircle.no 66
Inghild Vea Klungtvedt

Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst

inghildvea@hotmail.com www.inghildvea.com 34
Inspiratorskolen Aurafoto tro-en@online.no www.inspiratorskolen.no 41
Janne Øksnes Spådom janne_maria@hotmail.com   19
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk www.JohnCalmar.dk 70
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   22
Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no www.karmahoroskop.no 18
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com www.kevinfroystad.com 28
Livs-glede.no Behandling - massasje - terapi oddbjorglovra@hotmail.com www.livs-glede.no 33
Manumu bokhandel Bøker media@primstaven.net www.manumu.no 83-86
Mette Høyland Klarsyn – spådom healermette@live.no www.healermette.dinstudio.no 63
Nancy Fredriksen Access Bars behandling nancy.haland@lyse.net www.de-stress-therapy.com 17
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi naomisolvivi@gmail.com www.naomisol.no 23
Normassasje Massasje og utdanning post@birgittatun.no www.normassasje.no 24-25
Norsk Kornsirkel Gruppe Opplysningsorganisasjon solvejohansen@hotmail.com www.cropcirclesnorway.com 61

Norsk Spiritualist Forening

Forening nsfstavanger@hotmail.com www.spiritualist.no 74-75
Paulina Gonzales Spådom rosana.millon@hotmail.com   68
Norsk Steinsenter Varesalg post@norsk-steinsenter.no www.norsk-steinsenter.no 30-31
Pachamama Healing Arts Håndlagde smykker pachamamaha108@gmail.com   36
Parissa Hameda-Nejad Kunst parissa@lyse.net   88
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com www.philphillips.no 87
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no www.propolife.no 21
Reidun Haavik Healing, Detox massasje og personlige sjelebilder reik@live.no www.reiduns-studio-joy.com 35
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no 16
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no www.sirius-skole.no 15
Siwisenteret Undervisning - utdannelser - behandling post@siwi.no www.siwi.no 26
Sjeleverden Healing - veiiledning - sjamanisme ninna@evidens.no sjelensverden.no 42
Sola Helsefarm Terapi og kurslokaler post@solahelsefarm.com www.solahelsefarm.com 79-80
Stoppsmartmaalerne.no Organisasjon ingriidstella@gmail.com www.stoppsmartmaalerne.no 38
Solstråler Humanitær orginasjon sigrun@solstraaler.no www.solstraaler.no 37
UFO Rogaland Forening - Ufologi sven.kare.helland@lyse.net www.ufo.no 72
Wenche Tømmervik
Klarsyn, medium, livsveiledning
wenche@tommervik.no www.tommervik.no 43
Åshild Johannessen Kooyman Behandling   www.sirius-skole.no 15

Utstillingsområdet & moduloversikt