Utstillere 2017

 

Praktiske opplysninger for utstillere

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Anne Karin Athena Angelina Lyshaug Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri lysann@online.no tarotnorge.net 29
Annette Laurenze Sunde Kunst post@annart.no www.annart.no 87
Awarens Sjelens Verden Sjaman - lyshealer - drømmetydning - husrens sjelensverden@gmail.com sjelensverden.no 43
Bente Stamoen Automatskriving og Access Bars bentestamoen@hotmail.com   26
Birgittatun Kurssted og massasje utdannelser post@birgittatun.no www.birgittatun.no 24-25
Bjørg Fransisca Søreide Klarsynt tarotleser bjorgfransisca@yahoo.no   40
Christian Paaske Bøker paaske@online.no www.christianpaaske.no 17
Connect Green Focus Bach blomstermedisin - soneterapi connect.mohn@gmail.com Webside 84
Den norske kirke Tro og livssyn silje@kirkeligdialogsenter.no www.kirken.stavanger.no 81
Do More Of What Makes You Happy Vareslag - Forever Living Products - Aloe Vera produkter lykkemor@live.no   88
Eckankar Livssyn auho@hotmail.com www.eckankar.no/ 64
Enhjøringen Krystaller - stein - gaver lissinil@online.no www.enhjorning.no 27
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller frelar@ostfoldfk.no   1-3
Good Heart People Humanitær hjelpeorganisasjon
Salg av indianske varer
kvassen@online.no www.Bravehorse.org
www.Lakotatrail.no
60
Happy Hands & Feet Kurs og Velvære Senter Kranio-Sakral terapi, alternativ behandling og massasje hhfkvs2000@gmail.com   35-36
Helseblomstring Healing, EFT, Tankefrekvensbehandling Helseblomstring@outlook.com   13
Henning Hai Lee Yang Spådom yangz@yangz.com www.magiccircle.no 66
Ingbjørgs Pusterom Mindfulness pust@ingbjorg.no www.ingbjorg.no 68
Inghild Vea Klungtvedt

Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst

inghildvea@hotmail.com www.inghildvea.com 34
IviMoArt.Net Visjonær kunst med tanker rundt døden og livet etter døden ivimoart@gmail.com ivimoart.net 85
Janne Øksnes Spådom janne_maria@hotmail.com   83
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk www.JohnCalmar.dk 70
John of God Healingreiser Reiser wenche@johnofgodhealingreiser.no www.johnofgodhealingreiser.no 73
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   22
Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no www.karmahoroskop.no 33
Kenny Corris Medium, clairvoyance, Reading kennycorris@hotmail.com www.kennycorris.net 67
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com www.kevinfroystad.com 28
Knut Arvid Johnsen Astrologi nesnhoj@outlook.com   77
Kundan Rockstad Håndanalyse kundan@palmreading.no www.palmreading.no 62
Medium Wenche Biofotonprodukt, healingreiser, veiledning, krytallseng wenche@mediumwenche.no www.mediumwenche.no 73
Mette Høyland Klarsyn – spådom healermette@live.no www.healermette.dinstudio.no 63
Mirimacrame Håndlagde smykker Miriam.eriksen@yahoo.no Webside 32
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi naomisolvivi@gmail.com www.naomisol.no 23
New Paradigm Films Undervisning - film m.m. terje@toftenes.no newparadigmfilms 17
Normassasje Utdanning post@birgittatun.no www.normassasje.no 24-25
Norsk Kornsirkel Gruppe Opplysningsorganisasjon solvejohansen@hotmail.com www.cropcirclesnorway.com 61

Norsk Spiritualist Forening

Forening nsfstavanger@hotmail.com www.spiritualist.no 74-75
Norsk Steinsenter Varesalg post@norsk-steinsenter.no www.norsk-steinsenter.no 30-31
Peer Kim Boeriis Clairvoyant håndlæsning caluna@caluna.dk www.caluna.dk 56-57
Per Henrik Gullfoss Tarot -astrologi - tidsskrift gullfoss@hadeland-energi.net www.gullfoss.no 39
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com www.philphillips.no 42
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no www.propolife.no 21
Reidun Haavik Healing, Detox massasje og personlige sjelebilder reik@live.no www.reiduns-studio-joy.com 41
Sanse Helse Refleksologi, Laserterapi, Triggerpunktbehandling og Kundaliniyoga. Kurssted vibecke@sansehelsegaard.no www.sansehelse.no 84
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no 19
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no www.sirius-skole.no 16
Sola Helsefarm Terapi og kurslokaler post@solahelsefarm.com www.solahelsefarm.com 79-80
Solstråler Humanitær orginasjon sigrun@solstraaler.no www.solstraaler.no 71
Sophia Lea Astro-coaching og Mindfulness. s.lea@online.no www.sophialea.no 15
Stangelands Urteprodukter Varesalg ts007@online.no www.stangelandurteprodukter.no 65
Torkil Kjelstrup Hånd-analyse torkil@hand-analyse www.hand-analyse.no/ 78
UFO Rogaland Forening - Ufologi sven.kare.helland@lyse.net www.ufo.no 72
Visdomshuset Healing - NLP - Coaching Janehjartaker@gmail.com www.visdomshuset.no 20
Vita Veritas Livshistorie oddrun.dehli@vitaveritas.no www.vitaveritas.no 76
World Global Network Helseprodukter jorunn.steinnes@outlook.com Webside 14

Utstillingsområdet & moduloversikt