Utstillere 2018

 

Praktiske opplysninger for utstillere

Utstiller Tema E-post Hjemmeside Modul
Anne Karin Athena Angelina Lyshaug Tarot – intuitiv veiledning, kanalisering. Salg av Hellig geometri lysann@online.no tarotnorge.net 29
Biofoton Stavanger Helseprodukter alise@smartfarm.no   73
Birgittatun Kurssted og massasje utdannelser post@birgittatun.no www.birgittatun.no 24-25
Bjørg Fransisca Søreide Klarsynt tarotleser bjorgfransisca@yahoo.no   40
Bjørk Studio Design og klær nina@bjorkstudio.no www.bjorkstudio.no 32
Bowen Akademiet Behandling og terapi vibekebrems@gmail.com www.bowen-akademiet.no 20
Daniela Abecasis Eriksen Behandling og terapi danieer@online.no   17
Christian Paaske Bøker paaske@online.no www.christianpaaske.no 15
Den norske kirke Tro og livssyn kd888@kirken.no www.kirken.no 81
Do More Of What Makes You Happy Helseprodukter - Forever Living Products lykkemor@live.no   88
Eckankar Livssyn auho@hotmail.com www.eckankar.no/ 64
Enhjørningen Krystaller - stein - gaver lissinil@online.no www.enhjorning.no 27
Falun Gong Selvutvikling k-veseth@online.no www.falungong.no 71
Fredyy Larsen - Steinmannen Krystaller frelar@ostfoldfk.no   1-3
Good Heart People Humanitær hjelpeorganisasjon
Salg av indianske varer
kvassen@online.no www.Bravehorse.org
www.Lakotatrail.no
59-60
Helseblomstring Healing, EFT, Tankefrekvensbehandling Helseblomstring@outlook.com   13
Henning Hai Lee Yang Spådom yangz@yangz.com www.magiccircle.no 66
Hjerterik.com Numerologi Isabelle.sanne@hotmail.com www.hjerterik.com 43
Inghild Vea Klungtvedt

Klarsynt- Tarot Readings - Medium
- Healer - Kunst

inghildvea@hotmail.com www.inghildvea.com 34
Janne Øksnes Spådom janne_maria@hotmail.com   19
John Calmar Aurafoto info@johncalmar.dk www.JohnCalmar.dk 70
Karita F Spådom - kanalisering annbritflo@gmail.no   22
Karmahoroskop - Roar Krogshus Astrologi - tidligere liv roar@krogshus.no www.karmahoroskop.no 18
Kevin Frøystad´s Coaching & Research Company Terapi - undervisning post@kevinfroystad.com www.kevinfroystad.com 28
Livs-glede.no Behandling - massasje - terapi oddbjorglovra@hotmail.com www.livs-glede.no 33
Manumu bokhandel Bøker media@primstaven.net www.manumu.no 83-86
Mette Høyland Klarsyn – spådom healermette@live.no www.healermette.dinstudio.no 63
Mirimacrame Håndlagde smykker Miriam.eriksen@yahoo.no Webside  
Nancy Fredriksen Behandling og terapi danieer@online.no   17
Naomi Sol Naturterapi Naturterapi naomisolvivi@gmail.com www.naomisol.no 23
Normassasje Utdanning post@birgittatun.no www.normassasje.no 24-25
Norsk Kornsirkel Gruppe Opplysningsorganisasjon solvejohansen@hotmail.com www.cropcirclesnorway.com 61

Norsk Spiritualist Forening

Forening nsfstavanger@hotmail.com www.spiritualist.no 74-75
Paulina Gonzales Spådom rosana.millon@hotmail.com   68
Norsk Steinsenter Varesalg post@norsk-steinsenter.no www.norsk-steinsenter.no 30-31
Pachamama Healing Arts Håndlagde smykker pachamamaha108@gmail.com   36
Per Henrik Gullfoss Tarot -astrologi - tidsskrift gullfoss@hadeland-energi.net www.gullfoss.no 38-39
Phil Philips Clairvoyance clairvoyant84@hotmail.com www.philphillips.no 87
Propolife Helseprodukter wingaa@online.no www.propolife.no 21
Reidun Haavik Healing, Detox massasje og personlige sjelebilder reik@live.no www.reiduns-studio-joy.com 35
Sigrunn Sele Veiledning, klarsyn, healing sigrunnsele@live.no 16
Sirius Naturterapeutiske Skole Undervisning - utdannelser post@sirius-skole.no www.sirius-skole.no 14
Siwisenteret Undervisning - utdannelser - behandling post@siwi.no www.siwi.no 26
Sola Helsefarm Terapi og kurslokaler post@solahelsefarm.com www.solahelsefarm.com 79-80
Solstråler Humanitær orginasjon sigrun@solstraaler.no www.solstraaler.no 37
UFO Rogaland Forening - Ufologi sven.kare.helland@lyse.net www.ufo.no 72

Utstillingsområdet & moduloversikt